Свято Масляної

Автор: chemist2016 от 26-02-2018, 20:19
13 лютого на біологічному факультеті в розпал Масляного тижня для студентів, викаладачів та гостей було організоване святкування Масляної із конкурсами, піснями, танцями і хороводами і, звичайно, із млинцями.
Під час святкування Масляної – одного з найвеселіших і найулюбленіших свят, всі охочі мали можливість познайомитися з народними традиціями і звичаями проводів зими і кожного дня тижня Масляної. А ще випити духмяного і запашного чаю з бубликами та скуштувати млинці з різними начинками і різних кольорів.
Свято Масляної