Кафедра хімії

» » День екологiї

День екологiї

Автор: GLaDos от 27-03-2016, 09:57

День екології почався зі вступного слова Бурятинської О.I. Вона розповiдала про дуже цiкавi факти:

1) "засушливые территории занимают 41% всей поверхности суши, на них проживает более 2-х млрд.чел., то есть, каждый 3-й человек в мире является жителем засушливых земель";

2) "считается, что существуют две самые большие пустыни мира - Антарктида и Сахара, площадь которой превышает 9 млн.км.кв.";

3) "излюбленное место отдыха туристов, Египет, на 95% состоит из пустынных территорий, а только остальные 5% пригодны для существования".

Це тiльки частина тієї інформації, яка була озвучена та проiлюстрована у презентацiї Альоною.

Продовжила доповiдь "про сучасний стан земельних ресурсiв Миколаївщини" вiд iменi доктора с/г наук Чорного С.Г. студентка МНАУ (аграрний унiверситет) Анастасiя.

Опустелювання на даний перioд є самою значущою та глобальною проблемою людства!

Пiсля студентки виступала Руденко-Кардаш Л.Ю. - консультант проекту, заст.голови правлiння благодiйного фонду ЛАСКА. Вона доносила до студентiв iнформацiю про UHBDP - Український проект бiзнес-розвитку плодоовочiвництва, який реалiзується за фiнансової пiдтримки Канади у партнерствi з Iзраїльским центром мiжнародного спiвробiтництва.

Їз заключним словом виступила Бурятинська О.I. Вона порадувала всiх студентiв двома цiкавими i трохи кумедними вiдео, якi були заснятi такими простими людьми, як ми.