» » Поїздка до міста Лева

Поїздка до міста Лева

Автор: GLaDos от 7-12-2015, 21:04

У рамках національно-патріотичного виховання та ознайомлення з побутом і традиціями українського народу, студенти нашого факультету за підтримки та організаціїї декана Чеботар Л.Д., зам.декана Ларичевої О.М. та доцента кафедри біології та екології Тарасової С.М. поїхали на ознайомчу екскурсію до Львова. Студенти та викладачі відвідали безліч храмів; підіймалися на Ратушу та Високу Вежу Львова - з цих місць, з висоти пташиного польоту, вони милувалися містом Лева; ходили головною Площею Центрального ринку. Поїздка залишила по собі почуття єдності з віковими традиціями народу, єднання між регіонами, естетичне задоволення та безліч приємних спогадів.

Поїздка до міста Лева