» Хімічний брейн-ринг

Хімічний брейн-ринг

Автор: GLaDos от 29-11-2015, 13:46

27 листопада в рамках тижня науки "Мечниковські читання", студенти біологічного факультету мали змогу прийняти участь у цікавій грі - хімічному брейн-рингу.

Учасники поділились на дві команди: "Фагоцити" та "Циклопентанпергідрофенантрен". Обидві команди боролились за І місце і намагались розгадати всі загадки, питання та цікаві експерименти, пов`язані з хімічними особливостями звичних речей, і їм майже все вдалося. Ведучими брейн-рингу були студентки молодших курсів: Сапунова Ксенія, Попович Анастасія та Горова Аліна, а допомагала їм випускниця нашого факультету Діордіца Яна Вікторівна, яка зацікавила учасників дослідами на визначення властивостей речовин. Під кінець гри наше журі (студенти) та шановні гості у складі: Цвях О.О. та Гарковича О.Л. , визначили переможця - команду "Фагоцити". Обидві команди залишились задоволені грою та отримали солодкі подарунки.

Хімічний брейн-ринг

Організаторами брейн-рингу виступили ТК "Homo creativus" та кафедра хімії та біохімії.