І тур олімпіад

Автор: GLaDos от 27-11-2015, 10:19

26 листопада на біологічному факультеті пройшов І тур олімпіад з наступних дисциплін: ботаніка, цитологія та гістологія, фізіологія людини та тварин, анатомія, зоологія, екологія та хімія. Студенти І - ІV курсів мали змогу проявити свої знання з даних предметів, відповідаючи на цікаві питання поглибленого змісту. Особливо захопливо та незвично пройшла олімпіада з анатомії, на якій студенти самостійно, з залученням фарту, обирали собі питання з остеології, міології та артрології, таким чином, повністю виключивши людський фактор. Олімпіади пройшли науково, у дружній привітній атмосфері. Особливо приємним моментом виявилась відвідуваність - багато студентів забажали позмагатися за первинство у широті знань з університетських предметів. SCIENTIA VINCES!

І тур олімпіад