» » Зустріч з юними науковцями

Зустріч з юними науковцями

Автор: GLaDos от 23-11-2015, 18:01

21 листопада відбулось засідання Малої академії наук на базі біологічного факультету. Організація та проведення засідання проходили за наступними секціями: медицина (д.мед.н., професор Черно В.С.), загальна біологія (к.біол.н., доцент Гаркович О.Л.), біологія людини (к.біол.н., доцент Чеботар Л.Д.), ботаніка (к.біол.н., доцент Корольова О.В.), хімія (к.хім.н., доцент Ющишина Г.М.), зоологія (к.біол.н., доцент Вичалковська Н.В.). Багато учнів м. Миколаєва зацікавилося можливістю виконувати наукову роботу на базі біологічного факультета та з допомогою викладачів. Ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та розвиток наукової складової життя учнів.

Зустріч з юними науковцямиЗустріч з юними науковцями

Фотоальбом в ANIMA-TV