Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за 21.04.2016
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

передзахист дипломних робіт

Автор: chemist2016 от 21-04-2016, 22:51

Сьогодні , 21 квітня , відбувся передзахист дипломних робіт студентів 5 та 7 курсів. Декан нашого факультету Чеботар Лариса Дмитрівна привітала всіх магістрів та спеціалістів з останнім етапом розробки та апробації їх наукових робіт. Професор Черно Валерій Степанович побажав успіху студентам. Кожен магістрант та п'ятикурсник мав змогу послухати зауваження та поради викладачів і студентів, виправити помилки в оформленні та поданні своєї наукової роботи.

передзахист дипломних робіт

 

передзахист дипломних робіт

 

передзахист дипломних робіт

Біологія та біорізноманіття

Автор: chemist2016 от 21-04-2016, 17:54

У рамках тижня науки "Біологія та методика її викладання у проекції сучасної наукової парадигми" 19 квітня 2016 р. кафедра біології та екології біологічного факультету провела засідання круглого столу «Біологія та біорізноманіття», під час якого студенти мали змогу виступити з доповідями своїх наукових робіт.

У той же час викладацький склад кафедри хімії та біохімії разом зі студентами під час засідання круглого столу «Впровадження методик реалізації інтеграційного підходу до викладання біології та хімії» обговорювали методику дослідження біологічних об`єктів шляхом проведення хімічного експерименту. Студенти змогли продемонструвати використані методики та результати досліджень, отриманих під час самостійного (правда, разом з науковими керівниками та лаборантами) виконання наукової теми.

Біологія та біорізноманіття

 

Біологія та біорізноманіття

 

Біологія та біорізноманіття