Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
» Материалы за 11.12.2013
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

"День відкритих дверей" 30.11.13

Автор: Екатерина от 11-12-2013, 20:57
30 листопада 2013 р. у МНУ ім. В.О. Сухомлинського на біологічному факультеті пройшов день відкритих дверей. Зі своїми доповідями перед гостями факультету виступили видатні викладачі - Черно В.С., Наконечний І.В., Авраменко А.О. Потім Anima_TV висвітили відео для учнів про біологічний факультет, яке назвали "Вікно у життя". Після показу відео учні пішли на екскурсію по факультету, де дізналися багато цікавого.
"День відкритих дверей" 30.11.13

Вернадські читання

Автор: Екатерина от 11-12-2013, 20:31
25-29 листопада 2013 р. на біологічному факультеті відбувся тиждень студентської науки "Вернадські читання", який був присвячений 150-річчю з дня нагородження В.І. Вернадського.
Студенти, аспіранти, викладачі факультету приймали активну участь у проведенні заходів.
25 листопада відбулася вступна конференція "Академік Володимир Вернадський: Людина, що випередила свій час". В конференції прийняли участь студенти біологічного, фізико-математичного факультетів, інституту педагогічної освіти, Чорноморського державного університету ім. П. Могили, Національного університету кораблебудування ім. адмирала Макарова, Херсонського державного університету.
26 листопада відбувся лекторій для студентів за темою: "В.І. Вернадський - засновник біогеохімії". Цей захід було підготовлено студентами наукового гуртка з хімії, результати творчих науково-дослідних робіт були представлені під час науково-методичного семінару "В. І. Вернадський : ноосфера і цивілізація". Під час проведення тижня науки також відбувся І тур олімпіади з біології та конкурс наукових робіт.
Популярною й необхідною на факультеті стала традиція проведеня конкурсів стіннівок, як і в цьому році, був присвячений життю і творчості В.І. Вернадського.
Щороку студентська громада поповнюється талановитими юнаками й дівчатами, де першим знайомством з науковою діяльністю відбувалося під час проведення дня відкритих дверей факультету, який в цьому році проходив 30 листопада.
Апогеєм Вернадських читань було вручення грамот та подяк найактивнішим студентам, яке провела професор кафедри цитології, гістології, біології розвитку Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка - Островська Галина Віталіївна.

Вернадські читання