Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Осінній бал

Автор: Екатерина от 4-10-2015, 11:43

У п'ятницю, 2 жовтня, в головному корпусі нашого університету відбувся традиційний щорічний Осінній бал. Присутні мали змогу розважитися не лише спостерігаючи за бальними танцями у виконанні наших студентів, а й прийнявши участь у різноманітних конкурсах та повеселившись на дискотеці.

«Атмосфера, в цілому, дещо нагадувала казку про Попелюшку. Прекрасні дами та привітні, елегантні кавалери, що не давали нудьгувати.» - Довголуцька Маргарита, студентка 320 групи

Чотири танцювальні пари з нашого факультету також спробували щастя в номінації на Короля та Королеву балу. І, хоча, перемога дісталась іншим студентам, але побажаємо їм здійснити свою мрію наступного року.

 

Тож, всім радимо зануритися на кілька хвилин у наші спогади про бальний вечір в університеті ім. В.О. Сухомлинського.

Осінній бал

 Більше фото тут

Фотокореспонденти: Качирко Ірина, Юлія Волощук.
З любов'ю, Anima_TV!

 

День працівників освіти

Автор: Екатерина от 2-10-2015, 12:41

Сьогодні біологічний факультет відзначав День працівників освіти.

 

З цього приводу представники студентської ради від імені кожного студента факультету вітали викладачів з професійним святом ще при вході у фойє. Сподіваємось, що приємні слова та святкова атмосфера змогли покращити настрій перед робочим днем навіть найсуворішим нашим педагогам. 

 

День працівників освіти

 Більше фото тут

Фотокореспондент - Юлія Волощук.

З любов'ю Anima_TV!

Сухомлинські читання

Автор: 380680305483 от 1-10-2015, 20:17

   Кожного року в нашому університеті до дня народження великого педагога, письменника та публіциста Василя Олександровича Сухомлинського проходять іменні педагогічні читання. Звісно, студенти нашого факультету також прийняли участь в них: згадали життєвий шлях видатного викладача, написали статті про його творчість, додатково читали роботи письменника. 

 

Головною ідеєю читань були вірність педагогічній діяльності та прагнення до нових ідей у освітній справі. Протягом всього тижня викладачі разом зі студентами проводили тематичні заняття, присвячені життю та творчості В.О. Сухомлинського під гаслом "Серце віддаю дітям». Також, всі охочі мали змогу підготувати публічний виступ за темою: "Сухомлинський - визначний класик педагогіки ХХ століття".

 

Сухомлинські читання

 

Сухомлинські читання

 

 

Матеріал підготувала студентка 220 групи Лиса І.

Керівник : Тарасова С. М.

 

Посвята Першого курсу

Автор: Екатерина от 26-09-2015, 19:29

Сьогодні на території стадіону "Евіс" відбулась посвята першого курсу біологічного факультету. Набігавшись разом із першокурсниками, наші фоторепортери підготували такий фото-звіт!

Посвята Першого курсу

 Більше фото тут

Репортери: Качирко Ірина, Волощук Юлія та Сорокін Андрій.

 

 

З любов'ю, Anima TV!

Михаил Гельфанд "Мы и наши бактерии"

Автор: GLaDos от 24-09-2015, 22:00

Михаил Гельфанд - доктор биологических наук, профессор, заместитель директора Института проблем передачи иформации РАН, член Европейской Академии, лауреат премии им. А.А. Баева, член Общественного совета Минобрнауки, один из основателей Диссернета, 20 сентября посетил Киев с познавательной и интересной лекцией "Мы и наши бактерии". 

Больше увлекательных лекций М.С. Гельфанда можно найти здесь

 

 

1 вересня на біологічному факультеті

Автор: Екатерина от 3-09-2015, 12:19

1 вересня дружня родина біологічного факультету розширилася - до нас приєдналися безперечно оригінальні, молоді та багатообіцяючі студенти. Найближчі чотири роки їх по життю будуть вести викладачі природничих наук, а першокурсники, у свою чергу, відкриватимуть для себе світ Науки. Сподіваємося, що освоєння діапазону біологічних дисциплін буде легким та продуктивним. Бажаємо вам успіхів та завзяття, біологи-першорічки!


З любов'ю, Anima_TV.

Більше фото.

 

1 вересня на біологічному факультеті

 

Творческий конкурс

Автор: Екатерина от 27-05-2015, 23:51

На нашем факультете стартует творческий конкурс, рамки которого с 25 мая по 8 июня (приблиз.) 2015г. Предлагаем и даже настаиваем принять участие в таком замечательном конкурсе! Для этого следует принести разного вида творческие работы личного воспроизведения, это могут быть: фотографии, картины, поделки, рисунки, даже рисунки из альбомов анатомии или зоологии, также работы из бумаги, дерева, железа и др.материалов. Работы можно приносить и доверить их этим двум, надеюсь всем известным, девушкам - Ирине Качирко или Юлии Волощук. Спасибо заранее,за участие. Всем приятного дня, победы в конкурсе и отличного настроения!

Творческий конкурс

 

Пам'ятна зустріч

12 травня о 13:20 відбудеться пам'ятна зустріч, присвячена борцям за свободу нашої Батьківщини - тим, хто захищав її незалежність 1939-1945 рр. та сучасним героям.

Всі, хто бажає прийняти участь, можуть звертатися до адміністраторів групи ANIMA_TV.

Пам'ятна зустріч