Сделать домашней|Добавить в избранное
 

Кафедра хімії
Миколаївського національного університету
ім.В.О.Сухомлинського

 
Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Круглий стіл «Біологія та біорізноманіття»

21.04.2015 пройшов круглий стіл «Біологія та біорізноманіття», де студенти презентували свої наукові роботи.Круглий стіл «Біологія та біорізноманіття»
 
 Більше фото у розділі "Подробнее"
 

Лекція-екскурсія «Сучасні морфо-функціональні дослідження в різноманітних галузях біології та медицини»

22.04.2015 року відбулася лекція-екскурсія «Сучасні морфо-функціональні дослідження в різноманітних галузях біології та медицини»
Лекція-екскурсія «Сучасні морфо-функціональні дослідження в різноманітних галузях біології та медицини»
 
 Більше фото у розділі "Подробнее" 
 

Відкриття тижня науки

З 20 квітня 2015 року на нашому біофаці розпочався тиждень науки  «Наука і система методів наукового пізнання та стан століть: традиції, іновації» Протягом цього тижня всі студенти нашого факультету мають змогу побувати на наукових конференціях та бути присутніми на захистах курсових. Це доможе їм у написанні їхніх майбутніх курсових і дипломних робіт. Тиждень науки буде тривати до 25 квітня.
20 квітня відбувся науково-методичний семінар «Роль біологічної науки в сучасному суспільстві»
Відкриття тижня науки
 
 Більше фото у розділі "Подробнее" 
 

Здоровому все здорово

Автор: Екатерина от 8-04-2015, 17:53
     Здоров'я ніколи не може втратити своєї ціни в очах людини, тому що і в достатку, і в розкоші погано жити без здоров'я.
(Н. Р. Чернишевський)

     7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.
     Тому, студентське самоврядування нашого улюбленого біофаку вирішило провести для студентів конкурси, споріднені зі спортом. Також, всі бажаючі мали змогу зважитися та зміряти тиск. Все проходило під керівництвом голови спортивної комісії Капусти Олександра. Більшість учасників віддали перевагу армреслінгу. Всі переможці були нагороджені смачними та корисними призами - фруктами. А на завершення студенти під гучну музику,яка піднімала настрій,провели зарядку. 
      Отож, бережіть здоров'я — його в крамниці не купиш!

З любов'ю, Anima TV
 

Здоровому все здорово

Здоровому все здорово

 

 
 

День сміху або "обман" напоготові.

Автор: Екатерина от 7-04-2015, 16:51
     Всі ми вже звикли до того, що 1 квітня треба обов’язково пожартувати над друзями, рідними. Зрозуміло, що жарт має бути доречним та без негативних наслідків.
Саме в цей день ми і вирішили пожартувати зі студентами нашого факультету,запросивши їх на святковий концерт,присвячений конкретно даному святу. Першим,хто зарядив всіх присутніх позитивом, був декан нашого факультету - Черно Валерій Степанович. Далі, під супроводом ведучих, культурну програму продовжили всі бажаючі студенти-активісти. Протягом години сміху та позитиву з уст учасників лунали пісні, звучали пародії та були продемонстровані інсценівки на різні тематики.
     Всі присутні залишилися задоволеними таким завершенням цього "ообливого" дня. Адже сміх не вщухав, а сміх - це продовження веселого і щасливого життя. Отож, смійтеся і живіть довго-довго!)
 
З любов'ю, Anima TV
 Більше фото
 
 

День сміху або "обман" напоготові.

 

День сміху або "обман" напоготові.

 

День сміху або "обман" напоготові.

 


 

Краса понад усе!

Автор: Екатерина от 28-03-2015, 11:45
Краса понад усе!Краса - відображення душі. Саме цю гіпотезу підтвердили чарівні учасниці весняного конкурсу.
 Отож, 26.03.15 в арт-клубі "Дельмар" відбувся конкурс краси "Міс Весна". Прийняти участь мали змогу дівчата нашого університету. Свої здібності й милість показали 10 конкурсанток з різних факультетів. Серед них була й представниця нашого біофаку - Ващенко Аліна (320 група). За свою наполегливість, щирість та старання Аліна отримала друге місце в номінації "Віце-Міс" та була нагороджена гарними призами. Та, незважаючи на призове місце, все ж таки емоції переповнювали максимально. Бо участь - це вже маленька перемога. Мабуть, не мале значення відіграла й підтримка. Адже студенти нашого факультету не залишилися байдужими і прийшли вболівати за нашу красуню. 
Ось які результати наполегливості,вдачі,бажання і прагнення до перемоги та яскравості. Не думаю, що все це просто так. Все це йшло вiд душі. Бо краса і поведінка - це й є наша сутність. Тож не соромтеся розкривати свої таланти і демонструвати свою красу. Бо це є ви і тільки ви самі.
Краса понад усе!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
З любов'ю, Anima TV
Більше фото: тут
 

"ГРА, ЧИ ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ?"

Як відомо, нерозумних людей не буває, а ось наскільки розумні студенти нашого факультету - ми мали нагоду дізнатися на конкурсному турнірі.
04.03.15 пройшов захід під яскрасвою назвою "НАЙРОЗУМНІШИЙ". У цій інтелектуальній грі мали змогу прийняти участь всі, хто бажав перевірити свої знання з хімії. Адже ця багатогранна і цікава наука не така вже й проста.

"ГРА, ЧИ ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ?"
  "ГРА, ЧИ ПЕРЕВІРКА ЗНАНЬ?"

Марш гідності в Миколаєві

 

Марш гідності в Миколаєві пройшов під девізом: «Миколаївщина - столиця патріотів»

22 лютого, в Миколаєві близько 1000 людей взяли участь у Марші гідності, який пройшов вулицями Радянська, проспект Леніна, Садова і завершився молитвою за мир біля пам'ятника Героям Небесноїсотні в Сквері Європи. Студенти  біологічного факультету активно брали участь у ході

 

Марш гідності в Миколаєві
Марш гідності в Миколаєві
Марш гідності в Миколаєві

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

20 лютого день Героїв небесної сотні та вшанування українських захисників!

Не минули нас і сумні події: 20 лютого на факультеті студентським активом було проведено інформаційну годину в честь Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування  українських  захисників. Була підготовлена фотовиставка та стіннівки з подіями тих днів.

 

День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні
День вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні

Свято Масляної

На нашому факультеті тиждень з 16 по 22 лютого пройшов весело та яскраво! Причиною цьому стало свято Масляної, яке своїми традиціями сягає далеко в минуле. Студенти біологічного факультету підготувалися до  благодійної ярмарки, яка відбулася 17 лютого. Всі бажаючі могли скуштувати смачні блини та зробити невеликий внесок для допомоги української армії.

 Наступного дня, всі прихильники прекрасного мали змогу відвідати святковий концерт, який неймовірно піднімав настрій та дарував позитивні емоції!

 


 Свято Масляної